12 Ağustos 2011 Cuma

Çoraptan Çıkan Parmak

yılandan korkmam incisözlük okuyan kızdan korktuğum kadar.

açık açık küfür eden bunu facebookta twitterda yazan, saçma sapan bir erkeklik modeline bürünmüş futbol dialogları yapan kız lafım sana ulan allah aşkına seni bu şeklinle çekici bulan var mı? neyin peşindesin, az zorlasak magandalıkta yapacaksın. halepçe katliamında üstüne bomba düşeydi, afrika kabilelerinin eline düşte önce sünnet etsinler sonra balta sapıyla kafana vursunlar. bi de saçma sapan zerzenişler, bi sapkınım modeli... hay yalovanın bıçkın delikanlısı ahmet abiyle denizler altında 20000 fersah adlı bir uzun metraj dizi çekseniz.

erkek abaza beter, bayan abaza ise nirvanadır. götü başı ayrı oynar, ucuzluktan kokar.

erasmus öğrencileri candır, canandır. turizme hep destek tam destek mantalitesiyle yola çıktık.

hey bayan söylediklerimi yanlış anlama! yıllardır "balık etliyim ben" kavramı altına saklanarak günlerini homini gırtlak şeklinde geçirdin. 200 groston oldun yanların böghhhh, selülitlerin oghhhhhhhhhhh oran buran ayrı. "BALİNA, BALIK DEĞİL MEMELİDİR." aynaya bak delirtme admaı

8 Ağustos 2011 Pazartesi

Soyunmadan Sevişelim Reca Ediyorum 2

snoop dogg büyük bir kişilik boy pos endam endaze. eğer simetrik bir vicudu var ise ve ten rengini de işin içine katarsak, art arda 183720 tane yalan atmış pinokyonun burnuna benzer bir uzuva sahip olma ihtimali pek bir yüksek.

bir insanın apachi olabilmesi için gerek yeter koşullar nelerdir? toplum içinde takılabilen bireyin bu kavrama girme nedeni ne ola ki? erkek apachileri kazığa oturtarak öldürmeli, kız apachileri taşlayarak.

hanım! hanım! uyan, nerde benim roket atarım?

gecenin ilerleyen saatleri ve az terlemişliğin ardından gelen ve en bayıldığım ama nedense asla inanmadığım o mükemmel cümle:
"yaa aslında eski sevgilimle, biz hiç bu kadar ileriye gitmemiştik."
hadi lan ordan, misket mi oynuyordunuz?

huzura doğru atılan her adımın yaratmış olduğu hazzı kolay kolay tatmak mümkün olmuyormuş. bir çok kavramdan çok daha değerli açık ve net.

avşar kızı(hülya avşar), kaya bebek (kaya çilingiroğunun veleti)... ulan ne anlamsız tabirler bunlar.

kafasına kalaşnikof mermisi girdi adam dur daha değil dedi. harbi azimle gaz salınımı yapsa ufak bir kasırga yaratır imparator.

mahsun kırmızıgül: "Türkiye'nin en büyük vantilatörü fatih terim de burda." kafan jetgillerin aracı düşsün.

çift haneli iq sahiplerine idam cezası verilse katliam çıksa ülke nüfusu bir milyon civarında seyretse ne de güzel olur. eminim en aşşağı 15 şehir komple ter temiz olur bir kaç büyük baş hayvan kalır ama yine insan kalmaz o denli.

- "burası maltepe tayfun, burada adamı poposundan şey ederler!"şaaapppppp tokat gelir

kuş beyinli ne kadarda samimi bir hakarettir, ilk karşına çıkan bireye kuş beyinli diye seslen, reflekslerine sahip çıksın ve sana bakmasın. bunu yap.

rastları özleme sebebi 1: - "aaa rastaların çok güzelmiş yaa, ne zamandan beri rastasın?" soruyu soran cinsiyet pek bir önemlidir, rastadan nefret etme sebebi de olabilir, ama genel olarak özleyeceğim bu soruyu.

- "ama ben hastayım!.." şimdi mi söylenir lan bu, hane tam bu pozisyonda? yapmayın, etmeyin, ömür törpülemeyin, bari bunu gizlemeyin.

üçgen vicut yapmama son 2 ay diyorum, açı ölçerleri hazır tutun.

kalp kıpırtısı var ama çok ince çıtır, hayırlara vesile olsa bari.

heyecanlanmak güzel ama birini heyecanlandırmak paha biçilemez.

yazımın anlamsızlığı gözünü korkutmasın hepinize yetecek kadar şefkat mevcut ben de come on

6 Ağustos 2011 Cumartesi

Feel The Diffrence

Feel the diffrence dediler parçası olma yolunda adım attık. güzel bir imkan yakalamış olmanın vermiş olduğu mutluluğu siz değerli dostlarım arkadaşlarımla paylaşabilmiş olmama çok sevindim.

çok sevimli bir yol ayrımına girmiş bulunmaktayım ve bu yolda kat ettiğim her mesafe için siz güzel insanlara bir kez daha danke schön diyorum. cümlenize yunus bülbülden dankeşön sevgilim adlı nadide parçayı armağan ediyorum.

Son Çemkirik

polyanna değilim, olanlara karşı ise çok saygısız ve cürretkarım. olaylara realistic bakar, tiptronic hareket ederim. kimseyle alıp veremediğim yoktur. hayatta en çok ifrit olduğum şey ise inkardır. inkar etmek tarifi olmayan bir ayıp, bir terbiyesizlik, bir hak etmemişliktir. harcanan zamana yapılan haksızlığın bini bir para olmuştur. yaşanılanlara ucuz etin yahnisi şeklinde yaklaşmak da nedir. her şeyi geç kendi kendini kandırmaktır inkar etmek. kendini aptal yerine koymaktır. acıdır, zehir kıvamındadır.

gömülen bir meftanın mezarı 1 yıl süreyle yaptırılmazmış eskiden. üzerinde ki ahşaplar çöksün mezar otursun diye. işte bu uzun bir sessizlik ardından yaşanan çöküş son bir haykırıştır dünyaya karşı, adaletine insafsızlığına... son haykırıştır, ebediyete dek bir daha ses çıkarmaz.

kalkan yazı,son çemkirikti gereksizdi, çok çok yersizdi ve en önemlisi anlık bir zerzenişti. özür dilerim, yine ben isa'nın çilesi.değer yargıları farklıdır fakat bu kadar gudubet değildir bu hisler, hissettirilenler.

hatıralar arasında yer eden sarımtrak anılara saygım sonsuz, yaşanılanlara olabildiğince çıplak bir şekilde yaklaşıp sessiz naralar atmışlığım ise çoktur. -di li geçmiş zamana gömüldü ve yaşanılanların ardından sadece şunu söylüyorum mutluluklar daim olsun, yolun açık.

durma yolcu okumaya devam et