27 Mayıs 2011 Cuma

Ferhunde'nin Memeleriflashvars="hostname=cowbell.grooveshark.com&songIDs=24471558&style=metal&p=0" allowScriptAccess="always" wmode="window" />


bir yandan şarkıyı dinleyin gebeşlik yapmayın can sıkmayın ulan.

koltuk altı teri dışarı vurmuş insana karşı bakış açım değişir, bayansa eğer anlık bir git gel yaratır hele bi de güzelse ceketimi çıkartıp üstüne örtüp hemen en yakın hamama gidiyoruz diyesim gelir.

5 yaşında çükünün farkına yeni varmış bir bıdırcık edasıyla grup içinde dahi elinde ki bülökbörüsü veya ayfonuyla oynayan kişilerin gıdılarından mıncırmışlığım vardır.

kimi zaman kelebek gibi uçarım arı gibi sıçarım.

köhne bir otobüste kofti tiplerle yolculuk yaparkene bi anda kalkıp en orta yerde samba yapasım gelir. foseptik çukuru tadında ter kokan muavin arkadaşın yapmış olduğu işin ne kadar zor olduğunu bildiğimi belirtirkene şunu da iletiveririm kendisine "eyüp sabri tuncer kolonyalı mendili ile temizle ulan bari".

buhar kazanı düştü kafama umarım küçük sıyrıklarla atlatırım.

fakültemizin gülü erman aker. edinmiş olduğu tecrübeleri, yaşadığı onlarca badireyi iyisiyle kötüsüyle bir potada harmanlayıp üzerine katmış olduğu sarımtrak nüktelerle ve o her çağın bakış açısıyla yaklaştığı durum analizleriyle adeta fenafillahizm akımının lideridir kendisi.

uzakta bir söğüt var, dallarından sarkan yaprakları esen karayel eşliğinde yerkürenin ruhunu okşuyor. arkada batmakta olan güneşin gökyüzünü saran o eşsiz kızıllığı... kulakları sağır eden bir sessizlik huzurun en geniş göstergesi. rüzgarı kanatlarının altına almış olan martıların raks etmesini izlemenin vermiş olduğu tarifsiz haz... bu anı yaşayamamak mı kaybetmek, yoksa kaybetmişlikten dolayı mı bu anı yaşayamamak? to be or not to be, that is the question dude

her arı bal yapmaz kimisi kakasını yapar.

hani bi yerde birisiyle göz göze gelirsin yaa, sadece içi gülen gözler ve masumane bir enerji akışı olur yaa, zaman durur da sadece sen yaşarsın yaa ve anlık büyüyü bozmamak amacıyla gidip dialog kurmaya kalkışmazsın yaa bu durum çift kişilik ilişkideki orgazma yakınsayan bir durumdur. yok çok abarttım yakınsamaz herhalde. ama sonuç olarak çok güzel lan.

şimdi ki çocuklar çişlerini yaparlar çişlerini yaparlar popoları kuru kalır, bizim zamanımızda götümüze bez bağlarlardı, osursak ıslanırdı.

E-5 kenarındaki bariyerler üzerine çıkıp amele çöküşü yapan insan sana saygım sonsuz.

bizim çocuklar bir diyet yaptılar allah sizi inandırsın parmak çocuk boyutlarına küçüldüler. tıp terminolojisinde "çük kadaaaa mide" olarak tabir edilen, halk arasında "mide küçülmesi" olarak bilinen ayrıca roman kültüründe "mide amcıklaması" şeklinde yorumlanan çaresiz bir hastalığa yakalandılar. cengal ve utkucan kardeşlerimiz için dualarınızı esirgemeyin.

çözümlemek güzel ama en güzeli çözmek be kardeşim.

kısa monologumsu dialog:
- dedim "hacı naber", "iyi be hacı" dedi.

insanoğlu hep istiyor ki et ete temas etsin, ama düşünmüyor ki yek pare bir vücudun farklı uzuvlarının birbirine teması aynı şey değil.

"acı ye isot ye geçer hatta acılı lahmacun ye turp gibi oluverirsin"

"hergele nedim arsız karısını kesip rendeleyeli" kaç yıl oldu hiç birimizin haberi yok.

milletvekili de öpüşecek, seks yapacak. benim mantalitem "onu düzmese bizi düzecek" bırakın "pancar motoru" gibi çalışsın. beline kuvvet.

"ıraksak şaşırma sabrımızı taşırma" gaz türbinleri dersinin vazgeçilmez özdeyişidir, benden...

istedim vermediler sen şöförsün dediler.

hürrem o devlet meselesi yaptığın yüzüğü bulduğun zaman, rica ediyorum üstüne otur.

buralardan uzaklaşırkene iz bırakmam, arkanızdan usulca sokulur kaşlarınızın arasından mıncırırım.

13 Mayıs 2011 Cuma

ıslık

biz bişeyler olabilecek miyiz,
bişeyler biz olabilecek mi?
ayrılalım yatsı okunmadan
offfff biliyorum bu şarkıyı
dökülmesin dudaklarından

oysa pencerenin önünden
kalabalık hayalleriyle yalnız
sarhoş adamlar geçerdi
bir kişi eşlik etse şarkılarına
çoğaltır iki görürlerdi

çalma cancağazım çalma lütfen
sonunu bildiğimiz şarkıları
bırak kaybolalım karanlıkta
iç cebimizde birer kanyak
ve dumanlı umutlarımızda
hayattan beklediğimiz kıyak

11 Mayıs 2011 Çarşamba

takılma gidenlere bırak gidenleri eve mi gidiyolar? nere gidiyolar?yahu nasıl özlemişim nasıl özlemişim seni bir bilsen!

ayy çok acaip böyle tüylerim diken diken oluyor yani yazarken, o yüzden çok yazamayacağım, çünkü bu "diklik" beni rahatsız etmekte...

az önce uğuru taksime bırakıp, dönüşte cahit abiye gittim şarap almak için, bakıyorum böyle şaraplara acaip acaip, seçemedim bir türlü...senin için köpek öldüren getirdim; bak şu elazığ şarabı bak bu ankara şarabı falan diye konuştu durdu da ben yine seçemedim amanakoyim..neyse o esnada kerem falan aradı oraları anlatmayayım gereksiz muhabbet..ben keremle konusurken cahit abi güç bela kıç kadar boyumla zıplaya zıplaya raftan indirdiğim şarabı (ki kendisi benle boyun kısa olummmm diye taşak geçmekteydi ben şarabı almaya çalışırken) yerine koyup kafasına göre dolabı açıp 5 (yazıyla beş) bira koydu siyah mı siyah büfe poşetine..."abi!" dedim napıosun, gözünü seveyim bu kaçıncı vallahi billahi mahçup oluyorum yapma etme vericem ben bunların parasını falan derken, lan olum seni sikerim bak, akıllı ol, adam ol, amını götünü yararım senin dedi...offf...olum bi tırsmışım bi tırsmışım...doldurdum resmen donumu lan..anamm...çok acaipti...

neyse bu muhabbeti yemediyseniz burdan devam edelim...tabi ki öle pis, kaka muhabbetler etmedik..neden mi?..çünkü biz moderen insanlarız kardeşim, bak cahit abinin nüfus cüzdanındaki doğum yerine, eşşek kadar NİŞANTAŞI yazıyor...bizzzaaatiii nişantaşı çocuğudur kendisileri...sevdirir kendini, rahat girer aranıza...

cahit abi biraları poşete koyunca ben de dedim ki; "bak cahit sikerim suratını, bir değil iki değil amınakoyim, götümüzde gözün mü var ne ayaksın..."

yok be oluuuuuuuuummm dedi...n' alakası var, maksat muhabbet olsun....eee amanakoyim dedim o zaman oturalım içelim artisliğin kime...neyse, oturdum sonra tezgahın arkasına başladım içmeye, arada dükkana müşteri girip çıkıyo cahit abi işerken, yok gofretiydi, yok çokonatıydı, amına bezi, cebine sigarası derken para altı para üstü benim kafa e=mc^2 kadar basit görünüp, içine girdiğinde yarrak gibi bir hal almakta..

oturduk içiyoruz, cahit volkan konak falan açıyo onu dinliyoruz, dükkana girenlere volkan sever misin falan diyo...amanakoyim kafaya gel; adam elmalı soda var mı diye soruyo bizimki volkan sevgisi peşinde...kazara adam hiç sevmem orospu çocuğunu falan dese ikinci bir tekel savaşı çıkacak, tezgahın arkasında da ben; "abi yapma gözünü seveyim, cahit abi atma, dur abi viskiyi atma, bira at abi votka atma, abi, cahit abiii" diye giden şişelere hallenicem..onun da kafa güzel oldu, benim de kafa güzel oldu, o soruyo ben gülüyorum...niye gülüyorum çünkü kendisine soru sorulan zenci siki görmüş gibi hayranlık ve şaşkınlıkla bakmakta, "tabi ki seviyorum" diyor, zenci şeysi sevilmez mi, sesi güzel, dişi güzel, atletik, her bişeysi güzel diye lafı döndürüp duruyor..

bizim cahit çok duygusal çocuktur..

o değil de bu zenciler de çok acaipler lan, ingiltere ve amerikanın komple zenci olduğunu düşünsene amınakoyarlarmış piyasanın...kapital bizde babaaaaa, ne konuşuyosun...bilim, teknik ve neyşınıl coğrafik...bizimki her coğrafyada neyşınıl...

abicim bu dünyada "kinglik amirliği" diye bişey varsa büfe olayında bu ünvanın sahibi cahit abidir...ayaküstü ders notlarım arasına sokuşturduğu rus votkası mı kaldı, kırmızı tuborg mu kaldı, adam harbiden king be kardeşim!...bu aksam da içtik içtik bissürü, giderayak 9 tane bira dolu poşeti tutuşturdu elime...yazıyla dokuz..yanlış olmasın..

------bizimkisi bir proje hikayesi, siyah beyaz, benim gibi biraz-------

Kerem Mudanyali:
gankaa
içiyomusun bakem
cengiz öz (01:34):
aynen keremcim
ben bilerek sana erken online oldum
cengiz öz (01:35):
kafam modernken
Kerem Mudanyali:
hadi ya
cengiz öz (01:35):
ama şu an hakkaten kafa musait deil, güzelim..
Kerem Mudanyali:
geç geldim a.q
kanka ozman siktir et
yarın falan sen müsait olunca ben sana sorarım
cengiz öz (01:35):
daha zamanı var keremim, ben sana destek sağlarım.
Kerem Mudanyali:
şimdi kafanı bulandırma
cengiz öz (01:36):
ama bu aksam offlineım
yardım etmek istesem de edemem
Kerem Mudanyali:
eyvallah dostum
anladım
sen takılmana bak adamım
devam et
konuşuruz yine
cengiz öz (01:36):
eyvallah karşim

--------------------------------------------------------------------

bu arada PAROV STELAR' ı çok seviyorum

--------------------------------------------------------------------

ya amanakoyim ne anlatıyoduk nerelere geldi muhabbet, dur ben şu yazdıklarımı bi baştan okuyayım ona göre devam edicem...

oha, dikelmişim lan bi ara...

tamam muhabbete geri dönüyo gibi yapıyoruz şimdi...ya olum bizim sokakta bi kız yurdu var, ben böyle kız yurdu görmedim acaip hatunlar var içerde amınakoyim...hele ki bi tane hatun var pis kesiyorum sürekli etek giyiyo kumral bişey böyle hafiften çekik gözlü falan iki üç kere denk geldik (rakamla 2 3) gözleriyle yiyiyo beni..."yersen"...ama hatun hakkaten fenafillah..

hatunlar edebiyat gibidir..bazen anlamadığın yerin defalarca üstünden geçmen gerekir...

bakma sen, edebiyatım iyidir kalemim çok güçlüdür benim, on kırmızı tuborg gücünde kalemim var benim, geçen arkadaşın koluna "şakaaaaaaaaaaaa" diye batırdım, twitterdan ahmet hakana "senin ananı sikerim" diye tweet atmış...gereksiz hareketler işte...sen kendini bil kendini, yoksa sikerem ha seni diye boşuna dememiş aşık mahsuni...ama işte bunu anlamak önemli herkes anlamıyo, kafayı yakalamak önemli...

edebiyattan bi bok anlamadığımı anladıysanız kaldığımız yerden pislik saçmaya devam edelim...

size başımdan geçen çok ilginç bir olayı anlatayım diye lafa giren dalyaralesler var ya hani, ben uyuz olurum böyle adamlara; anlat amanakoyim işte neyin tatavasını yapıyosun..çok ilginç gelirse zaten biz iç çamaşırı giyinmeden hortumla sularız birbirimizi romanish pop klipler kıvamında...uyuz oluyorum lan hakkaten öyle böyle değil acaip uyuz oluyorum böyle tiplere...

bu arada size başımdan geçen çok ilginç bir olayı anlatmak istiyorum..geçen okuldan çıktım, metroya giricem yürüyorum işte okuldan çıkalı 50 metre olmuş olmamış...adamın biri geldi ve dedi ki; "kardeş, burada ege üniversitesi mi varmıymış, buralardaymış" dedi...elinde kağıtlar falan...bak çok ciddiyim, hakkaten şaka değil bu anlattığım, adama tarif ettim lan okulu 5 (yazıyla beş) dakika...itü diyemedi lan adam, ege varmış dedi...lan olum itü o dedim...ege yok mu dedi...dayanamadım, ananın amı var hangi bölümü arıyosun sen dedim, follup meslek yüksek dedi..menstruasyon gezisinde o bölüm, molpedin var mı? dedim...

cahit abiyi unutmayın lan, konu değişti ama siz unutmayın, cahit abiyi yaşayın yaşatın, bambaşkadır kendisi..msnini verebilirim..

kafam adapazarı gibi oldu amk...

durma yolcu okumaya devam et